Alif Moliya uchta asosiy tamoyilga muvofiq ishlaydi - qadriyat, intilish va madaniyat
Vaqt hayotdagi eng muhim qadriyatlardan biridir. Har bir yangi mahsulot bilan 'Alif Moliya' o’z 'a’zo' larining ular oilasi yoki ish joyida sarflashlari mumkin bo'lgan eng qimmatli vaqtini tejaydi.
Kamchiligimizni anglab, ularni afzalliklarga aylantirishga harakat qilamiz. Biz xatolarni qabul qilamiz va ularni tuzatamiz. Zero, taraqqiyot va barqarorlik sari yo'l xatosiz bo'lmaydi. Kundan kunga "Alif" - "azo" deb ataydigan mijozlarning ko'payishi uning to'g'ri yo'nalishda harakat qilayotganini isbotlaydi.
Biz mijozlarimiz va hamkasblarimiz bilan muloyimmiz. Biz hamkasblarimizdan shaxsiy ishlarimizni bajarishni so'ramaymiz - masalan, kofe olib kelish va hokazo. Biroq, biz hamkasblarimizgaish yoki shaxsiy masalada, yordam taklif qilishdan hech qachon tortinmaymiz. Biz hamkasblarimiz va ofis uchun oddiy narsalarni qilishdan mamnunmiz, masalan - o'rniga stakan yuvish, mehmonlarga choy berish.
Kontaktlaringizni qoldiring, biz eng qisqa vaqt ichida siz bilan bog'lanamiz
Depozitni ochish juda oson! Pasport va mablag 'ingiz bilan bizning ofisimizga keling va 10 daqiqada hisob raqamini oching.